Корзина
162 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
+380 (98) 452-41-52
+380954613407
+380930077320
Мир тонировки.Пленки Premium класса
Корзина

Ударотривка плівка

Ударотривка плівка

Ударотривка плівка - сучасний матеріал, що забезпечує міцність скляної поверхні, та захисту приміщення від руйнування та поранення людей в наслідок вибуху, стрільби з вогнепальної зброї, стихійного лиха.

Ударотривка плівка ― сучасний матеріал, що забезпечує міцність скляної поверхні, та захисту приміщення від руйнування та поранення людей в наслідок вибуху, стрільби з вогнепальної зброї, стихійного лиха.

Ударотривка плівка  має високі характеристики що до міцності, зовнішнього виду, широкий спектр використання.

Це надає можливість створення надійного захисту та декоративного оформлення. Плівка може бути застосована на будь-яких скляних або навіть пластикових поверхнях – склопакетах, дверях, внутрішніх перегородках, що розділяють велику кімнату на декілька приміщень.

Тонуючи ударотривкі захисні плівки застосовуються:

- У будинках, що вимагають посиленої охорони, тобто відносяться до культурних та історичних пам'яткам, ювелірним крамницям, точках роботи з іноземною валютою.

- У банківських робочих приміщеннях, ювелірних майстернях, магазинах, що торгують вогнепальною автоматичною зброєю, аптечних складах.

- В музеях, художніх галереях для запобігання фізичного впливу з експозицією, при цьому забезпечуючи візуальний контакт.

http://liveprint.com.ua/a217411-udarotrivka-plvka.html

Другие статьи