Корзина
162 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
+380 (98) 452-41-52
+380954613407
+380930077320
Мир тонировки.Пленки Premium класса
Корзина

Ударотривке скло

Ударотривке скло

Ударотривке скло – це скло підвищеної міцності, здатне витримати сильний удар. Відмінний спосіб захисту приміщення від пограбування, проникнення небажаних осіб, що запобігає викрадення особистого майна та конфіденційної інформації.

Ударотривке скло – це скло підвищеної міцності, здатне витримати сильний удар.

Відмінний спосіб захисту приміщення від пограбування, проникнення небажаних осіб, що запобігає викрадення особистого майна та конфіденційної інформації.

Використання подібного роду оберігають технологій актуально при установці вітрин, касових загороджень, сучасної архітектурної декорації при оформленні фасадів та інтер'єрів.

За рахунок особливої ​​міцності та специфіки конструкції ударотривке скло, покрите захисною плівкою здатне витримувати значні силові навантаження, такі як наслідки дії піротехнічних виробів, вибухових речовин, пострілів з пістолетів, ударів будь-яким твердим предметом. Воно має різні класи захисту, згідно ДСТУ 78.11.002-1999 "Способи інженерно-технічного укріплення та захисту об'єктів. Захисне скло. Класифікація", що повністю замінює використання металічних жалюзі або решіток.

Ударотривке скло використовується в наступних випадках:

·         клас А0 та А1 (товщина плівки 200 та 300 мкм відповідно) — У будинках, що вимагають посиленої охорони, тобто відносяться до культурних та історичних пам'яткам, ювелірним крамницям, пунктах обміну іноземних валют.

·         клас А2 та А3 (товщина плівки 400 та 600 мкм відповідно) – У банківських робочих приміщеннях, ювелірних майстернях, магазинах, що торгують вогнепальною автоматичною зброєю, аптечних складах.

·         СМ1 та СМ2 (товщина плівки 100 та 200 мкм відповідно) – В музеях, художніх галереях для запобігання фізичного впливу з експозицією, при цьому забезпечуючи візуальний контакт.

Використання ударотривкого скла замість звичайного це особиста безпека та пристойний вигляд сучасної будівлі.

http://liveprint.com.ua/a217413-udarotrivke-sklo.html

Другие статьи