Корзина
176 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
+380 (98) 452-41-52
+380954613407
+380930077320
Мир тонировки.Пленки Premium класса
Корзина

Захисна плівка

Захисна плівка

Захисна плівка на стеклах вікна вашої квартири або офісу ― це не просто дизайнерське рішення, але і надійний захист, що має ряд переваг.

Захисна плівка на стеклах вікна вашої квартири або офісу ― це не просто дизайнерське рішення, але і надійний захист, що має ряд переваг. Подивіться на те, як виглядають офісні або житлові будівлі ззовні. Наскільки важливу роль для позитивного сприйняття грають вікна. Стекла, вкриті захисною плівкою, завжди гармонійно виглядають, створюючи враження захищеності та затишку.

Завдяки захисній плівці в кімнату потрапляє набагато менше ультрафіолетового випромінювання та яскравих сонячних променів, що захищає інтер'єр від вигорання, продовжує термін експлуатації побутової техніки. У приміщенні з затемненими вікнами набагато приємніше працювати в сонячні дні, адже плівка не дозволяє проникати яскравого світла.

Крім того, захисна плівка є досить надійним захистом від сторонньої уваги з вулиці, що дозволяє зберегти конфіденційність документації, технології виробництва або особистого спілкування.

Офісні приміщення, склади готової продукції, великі виробничі площі, житлові квартири та будинки, безсумнівно, потребують покриття вікон захисною плівкою. Вона надасть комфорт, надійність, безпеку і пристойний зовнішній вигляд.

http://liveprint.com.ua/a216947-zahisna-plvka.html

Другие статьи