Корзина
131 отзыв
Надежный продавец Prom.ua
+380 (98) 452-41-52
+380954613407
+380930077320
Мир тонировки.Пленки Premium класса
Корзина

Архітектурні плівки

Архітектурні плівки

Архітектурні плівки призначені для отримання різних видів спеціальних стекол: тепловідбіваючих, тих що зберігають конфіденційну інформацію, тих що поглинають теплові і УФ- промені і т.д.

Архітектурні плівки призначені для отримання різних видів спеціальних стекол: тепловідбіваючих, тих що зберігають конфіденційну інформацію, тих що поглинають теплові і УФ- промені і т.д. За найважливішим ознаками архітектурні плівки діляться на основні типи: металізовані з ефектом віддзеркалення, тонуючі плівки, прозорі тепловідбиваючі, декоративні і матові плівки. Практично всі плівки мають здатність підвищення стійкості скла до руйнування .

Види архітектурних плівок:

R серія – плівки з вельми якісним фарбуванням, металізовані, захищені від механічних пошкоджень, різнокольорові, з функцією обмеження проходження світла.

D-серія – особлива, ламінована форма плівок R-серії, має додатковий шар, з щільним забарвленням, що нівелює практично все зовнішнє випромінювання.  

N-серія – популярні серед забудовників плівки. Вони гарантують тривале зберігання кольору та ефективно відбивають інфрачервоні промені.

LE-серія – плівки із зниженою емісією. В холодну пору року забезпечують максимальне збереження тепла в приміщенні та захист від світлового випромінювання

NR-и R-серії – плівки з матовим покриттям, майже не прозорі. Найчастіше використовуються для захисту інформацію, радіо шпигування, часто ними покривають внутрішні тонкі стіни, що розділяють простір в офісних приміщеннях

LV-серія – плівки з дзеркальним ефектом, найчастіше використовується для світлових шоу, візуальних спецефектів.

R-EX-серія – використовується для зовнішніх робот. Має подовжену гарантію, тому що виготовляється з сучасних якісних матеріалів, які якісно захищають від вітрової ерозії та зовнішніх механічних пошкоджень.

http://liveprint.com.ua/a216945-arhtekturn-plvki.html

Другие статьи