Корзина
175 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
+380 (98) 452-41-52
+380954613407
+380930077320
Мир тонировки.Пленки Premium класса
Корзина

Автомобільна плівка

Автомобільна плівка

Автомобільні плівки досить популярні серед автолюбителів та користуються великим попитом на ринках України. Їх відмінність від інших захисних плівок, в тому, що вони, нагріваючись, приймають будь-яку форму, точно повторюючи вигини стекол машин.

Автомобільні плівки досить популярні серед автолюбителів та користуються великим попитом на ринках України. Їх відмінність від інших захисних плівок, в тому, що вони, нагріваючись, приймають будь-яку форму, точно повторюючи вигини стекол машин. Існує декілька видів цього матеріалу, технічні характеристики яких залежать від якості, країни виготовлення і щільності затемнення.

Готуючи машину до продажу, для додання їй привабливого зовнішнього вигляду, найчастіше, застосовуються дешеві плівки «економ-класу». Тришарова структура складається із барвника, клею, полімерної основи. Такий варіант оформлення дозволяє досягнути пристойного товарного вигляду. Вони здатні створити захист від сонячного світла в проміжку від мінімальних десяти відсотків до максимальних дев'яноста. Така плівка тримається недовго і вимагає швидкої заміни, тому що вона швидко псується. При різкій зміні кліматичних умов вона відшаровується, розтріскується, втрачає привабливість. Тому ціни на таку плівку достатньо низькі, а гарантії на експлуатацію даються максимум на один сезон.

Інша річ автомобільні плівки більш високого класу. Крім тонування, вони здатні відбивати теплове випромінювання, що надає певні переваги перед дешевими одноразовими товарами. Тонуючий ефект цього виду плівок досягається не за рахунок використання барвника, а завдяки металізованим шарам, що виконують цю роль. Це ефективно захищає автомобільні плівки від вигорання, надовго зберігає колір, створює комфортний мікроклімат всередині машини. Ці автомобільні плівки завжди покриваються спеціальним додатковим шаром, що захищає від механічних пошкоджень. Автомобільні плівки преміум-класу коштують дорожче, але при цьому мають гарантоване обслуговування  на декілька років.

Автомобільна плівка допоможе…

Автомобільна плівка зробить перебування в салоні вашої машини більш комфортним, захистить водія та пасажирів від яскравих сонячних променів, збільшить термін використання чохлів, гумових та шкіряних елементів внутрішнього дизайну автомобіля. 

http://liveprint.com.ua/a216305-avtomoblna-plvka.html

Другие статьи