Корзина
175 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
+380 (98) 452-41-52
+380954613407
+380930077320
Мир тонировки.Пленки Premium класса
Корзина

Тонуюча плівка

Тонуюча плівка

Тонуючі плівки – розумний вибір сучасної людини. Поєднуючи декоративні та якісні функції тонуючи плівки виступають універсальним матеріалом як для архітектора і дизайнера, так і для охорони.

Тонуючі плівки – розумний вибір сучасної людини. Поєднуючи декоративні та якісні функції тонуючи плівки виступають універсальним матеріалом  як для архітектора і дизайнера, так і для охорони.

Широка різноманітність кольорів, відтінків, зовнішніх ефектів надає можливість реалізувати всі сміливі фантазії щодо оформлення будівлі як ззовні, так і всередині. Деякі з них мають рівне однокольорове забарвлення, іншім притаманно створювати ефект «віддзеркалення», одні прозорі, другі зовсім не пропускають світла. З таким матеріалом можна забезпечити реалізацію любого сміливого задуму, щодо декоративного оздоблення.

Тонуючи, особливо металізовані плівки створять надійний захист від теплового та світлового випромінювання, збереже речі, побутову техніку, шпалери від вицвітання та зроблять приміщення привабливим та затишним. Крім того, тонуючи плівки оберігають приватне життя та інформацію, створюючи шар на скляних поверхнях, що заважає радіопрослуховування.

А ще плівки стримують разом уламки гострого скла, якщо його пошкодили будь-яким важким предметом, пострілом чи вибухом, тим самим захищаючи людей від травм.

Продаж тонуючих плівок

Купити або попередньо заказати тонуючи плівки просто у магазині фірми «Мир тонировки». Великій вибір та різноманіття видів плівки сподобається любому, навіть дуже прискіпливому покупцю. Будівельникам, архітекторам, дизайнерам, та людям що печуться про свою безпеку, та привабливий вигляд будинку буде із чого вибрати.

Ввічливі  менеджери, он-лайн зможуть відповісти на запитання та допоїти з вибором. Вони же ознайомлять покупця з діючими акціями, спеціальними пропозиціями та можливістю оформити доставку.

http://liveprint.com.ua/a216302-tonuyucha-plvka.html

Другие статьи